2011 WSOPE Event # 3: Успенський шостий, Event # 4: залишилося десять гравців

2011 WSOPE Event # 3: Успенський шостий, Event # 4: залишилося... 0001

В самому розпалі серія турнірів World Series of Poker Europe2011 - вчора були зіграні три турніри. Event # 3: € 5300 Pot-Limit Omaha був завершений і переможець виграв другий браслет WSOP у своїй кар'єрі. В Event # 4: € 3200 No-Limit Hold'em Shootout було визначено склад фінального столу. Зіграно перший день Event # 5: € 10 400 No-Limit Hold'em (Split Format) - докладну інформацію про ці турнірах ви можете отримати нижче.

Event # 3: € 5,300 Pot-Limit Omaha - Костянтин Успенський шостий, Стів Білліракіс стає переможцем

Вчора був зіграний фінальний стіл € 5,300 Pot-Limit Omaha. Серед учасників фінального дня були такі відомі гравці, як Сем Трікетт , учасник WSOP November Nine 2011 Йохан О'Ді , чемпіон WSOP Circuit Сем Шартьє , і власник браслета WSOP Стів Білліракіс . Більшість вболівальників підтримувало Сема Трікетт, але дійсність виявилася дещо іншою.

На самому початку боротьби за фінальним столом Сем Трікетт вибив з турніру Йохан О'Ді . Наступним гравцем, який залишив фінальний стіл, став Сем Шартьє - він зайняв восьме місце. Після цього "вершителем доль" за фінальним столом став Рамзі Джелассі - в його активі аут Еріха Кольмана на сьомому місці, після якого Рамзі змінив Трікетт на лідерської позиції, на цьому Джелласі не заспокоївся і вибив з фінального столу росіянина Костянтина Успенського .

Жером Бредпіс посів підсумкове п'яте місце, програвши всі свої фішки Стіву Білліракісу . Мішелю Ді Лауро вдалося розправитися з небезпечним суперником в особі Сема Трікетт , який отримав € 77 642 за четверте місце, а на третьому фінішував Рамзі Джелассі , якого відправив за борт все той же Білліракіс

Перевага Стіва в хедз-апі проти Мішеля Ді Лауро становило 4 до 1. Американець, у підсумку, зміг скористатися цією ситуацією і посів перше місце турніру.

8 Сем Чатье € 26,610

Event # 4: € 3,200 No-Limit Hold'em Shootout - став відомий склад фінального столу

Гравцям вистачило всього 4-х годин гри, щоб сформувати фінальний стіл € 3200 No-Limit Hold'em Shootout. Останнім, десятим гравцем, який потрапив у фінал турніру став Бертран "ElkY" Гроспельє .

10 Bertrand Grospellier 235,000

Учора в турнірі брали участь багато відомих гравців, які, на жаль, вибули з турніру. Серед них Фредді Діб , який виставився у олл-ін зі Стівом O'Двайером, маючи флеш-дро і програв цю роздачу. За мить, та ж доля спіткала Ванессу Селбст - її кишенькова пара королів програла кишеньковим шісткам Макса Сільвера .

Також вибули з турніру: Чад Браун, Джеймс Мітчелл, Антон Макієвський, Томмі Ведес, Тобіас Рейкенмейер і Ryan Де'Анжело - всі вони отримали скромні виплати - по € 6,913 .

Гра за фінальним столом відновиться сьогодні о 16:00 за києвським часом.

Event # 5: € 10,400 No-Limit Hold'em (Split Format) - Бежедал лідирує

Першим форматом турніру на Event # 5 , став турнір NLH в новому форматі " Спліт ". Спочатку гра ведеться на 9-місцевих столах, другий день буде проходити тільки на 6-місних, а третій - за формулою heads-up.

Чіплідером почне Day 2 Денніс Бежедал , стек якого становить 153700 фішок. У турнірі продовжують боротися за чемпіонський титул 72 гравця, які будуть грати сьогодні на 12-ти столах.

У турнірі беруть участь такі відомі гравці: Даніель Неграну, Філ Хельмут, Джейсон Мерсьє, Джефф Лісандро, Майкл Мізрахі, Том Двані і Ерік Сайдел . Але це ще не все! Також беруть участь: Фредді Діб, Віктор Блом, Тоні Джі, Сем Трікетт, Карлос Мортенсен і Бен Агнця !. Всі перераховані вище гравці переходять в Day 2

Гравці які, на жаль, залишають турнір: Філ Коллінз, Маклін Карр, Кріс Мурман, Фабріс Сульє, Євген Качалов, Баррі Грінштайн, Джеймс Борд і Жоао Барбоса

Варто згадати роздачу, в якій Денніс Бежедал здобув перемогу проти Джоела Нордквіст :

На борді {10-Diamonds} {2-Hearts} {2-Diamonds} {k-Diamonds} {2-Clubs} Денніс грав чек-колл проти Джоела на всіх вулицях.