Квентін Леком виграв Головну подію Unibet Open Cannes 2013

Квентін Леком виграв  Головну подію Unibet Open Cannes 2013 0001

Головна подія Unibet Open Cannes 2013 проводилася в неділю на півдні Франції. Француз Квентін Леком став переможцем турніру , вигравши € 100000 в якості головного призу після перемоги над шведом Линусом Хьюлстремом в хедз -апі .

Unibet Open Cannes 2013 . Результати фінального столу .

9 | Дмитро Варламов | € 10000

Завдяки тому , що в турнірі брало участь 313 осіб, вдалося згенерувати призовий фонд в € 450 720 . У призову зону потрапляли Топ- 36 місць . Серед відомих гравців , які потрапили в гроші , але не змогли пробитися до фінального столу стали Джаспер Ветеманс (17- е місце - € 5100 ) і Пол Гишар ( 25- е місце - € 3500 ) .

На самому початку гри за фінальним столом Тьєррі Морель витіснив Пола Тедескі з займаного місця чіп - лідера , але історія на цьому не закінчилася. І Пол Валкенбург ( Unibet Open London ) і Дмитро Варламов ( Unibet Open Troia ) наполегливо прагнули до другого місця , що привернуло увагу глядачів. Валкенбург стартував за фінальним столом на п'ятому місці за кількістю фішок , а Варламов - на восьмому .

Шанс Варламова на друге місце не виправдався , так як він вибув на дев'ятому місці з € 10000 в якості призових . Варламов пішов олл -ін з {j-Spades}{10-Clubs} проти {a-Hearts}{q-Diamonds} , які були у Джоні Сало . На стіл лягли {a-Clubs}{8-Diamonds}{5-Clubs}{a-Spades}{9-Hearts} і Варламов попрямував до віконця для виплат .

На восьмому місці вилетів Жоао Сільва , отримавши € 13270 . А після нього на сьомому місці залишив турнір Валкенбург . Валкенбург пхнув олл -ін в 563000 фішок з ранньої позиції Хьюлстремом заколірував на великому блайнді . У Валкенбурга були {k-Diamonds}{q-Spades} , але вони опинилися позаду{a-Diamonds}{j-Clubs} Хьюлстрема . На борд вийшли {8-Diamonds}{6-Hearts}{2-Hearts}{q-Hearts}{a-Diamonds}. І хоча дама була на терні , але туз на рівері вбив можливу перемогу . Валкенбург відвіз додому € 16550 .

Сало вибув на шостому місці з € 19950 в якості призу. А ось Морель , який почав день в якості чіплідера посів п'яте місце і € 24950 . На четвертому місці був Тедескі , який заробив € 33250 . Він вилетів , коли його {a-Hearts}{q-Diamonds} не змогли виграти кон- фліп з {9-Spades}{9-Diamonds} Хьюлстрема .

На третьому місці опинився Лінас Лауріненас , що виграв € 44900 . Він залишив Лекома і Хьюлстрема один на один в боротьбі за титул. На початку дуелі у Хьюлстрема було 4100000 фішок , а у Лекома1900000 .

Незважаючи на велике лідерство , Хьюлстрем незабаром втратив імпульс до подальшої боротьби , і це все показало Лекому , що він може захопити ініціативу у свого опонента. У фінальній роздачі Леком забезпечив собі перемогу , вигравши коін - фліп і всі фішки турніру.

Хедз -ап , який тривав більше трьох годин , закінчився , коли Хьюлстрем і Леконт вирішили виставитися в олл -ін . Хьюлстрем показав {a-Spades}{k-Spades} і Леком перевернув {7-Hearts}{7-Spades} . На стіл вийшли {9-Diamonds}{9-Clubs}{5-Spades}{7-Diamonds}{6-Hearts} і Хьюлстрем закінчив турнір на другому місці , віддаючи Лекому титул переможця . За друге місце Хьюлстрем отримав € 69800 , а Леком пішов з головним призом у розмірі € 100 000.

Наступним місцем проведення серії Unibet Open стане Рига ( Латвія ) . Турнір відбудеться 5-8 грудня 2013 .